O NAS

      

Fundacja „Gdy Liczy się Czas” zrzesza przede wszystkim rodziców dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Bolesne doświadczenia przeszłości, związane z trudami prowadzonego leczenia, stanowiły impuls do podjęcia działań i niesienia pomocy zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Prowadzimy akcje na oddziałach Onkologii Dziecięcej współpracując z placówkami w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Lublinie w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, organizując m.in.: turnusy rehabilitacyjne, ogólnopolskie akcje charytatywne, imprezy integracyjne oraz zbiórki środków. Mimo działalności prowadzonej głównie na rzecz dzieci, nie zapominamy o rodzicach, doświadczających wspólnie z ich pociechami trudów odbywanego leczenia.

Przed nami wiele wyzwań, zapewniamy wsparcie nie tylko w trakcie leczenia, wspomagamy także profilaktykę choroby nowotworowej dzieci, jak również zmierzamy do zapewnienia rehabilitacji dla podopiecznych prowadząc ich ścieżką do życia i zdrowia.

Naszym głównym celem jest stworzenie systemu kompleksowej opieki i wsparcia dla dzieci na oddziałach onkologii, profilaktyka choroby nowotworowej i zapewnienie rehabilitacji dzieci po zakończonym leczeniu.